Usługi

strony www

Od ponad 15 lat zajmujemy się projektowaniem stron internetowych. Słuchamy naszych klientów i staramy się dostosować do ich potrzeb. Nie boimy się wyzwań i podejmyjemy się trudnych zadań. Budujemy strony internetowe od początku, odświeżamy wygląd i treść istniejących serwisów. Na każdym etapie prac, klient może mieć wgląd i wpływ na ostateczny wygląd i funkcjonalność strony www.

sklepy internetowe

Handel elektroniczny jest dzisiaj podstawowym narzędziem sprzedaży usług i towarów. W oparciu o takie platformy jak osCommerce, OpenCart, WooCommerce i inne projektujemy sklepy internetowe. Specjalnie dla klientów dostosowujemy różne formy płatności takie jak PayPal, Skrill, przelewy bankowe i inne. Na życzenie wstawiamy zdjęcia i opisy usług czy towarów.

zarządzanie witryną

Zarządzamy serwisami internetowymi. Publikujemy zdjęcia i materiały multimedialne. Optymalizujemy grafikę, przygotowujemy teksty i umieszczamy je na stronach www. Dla wygody klientów udostępniamy sytemy CMS dzięki którym w łatwy sposób samemu można zarządzać stroną internetową.